5 Simple Statements About ثبت شرکت Explained

خدمات آموزشی نمی‌تواند بعنوان محصول دانش‌بنیان پذیرفته شود مگر اینکه خدمات آموزشی تخصصی بوده و برای نصب و استفاده از محصول دانش‌بنیان تولید شده توسط شرکت (در واقع بعنوان بخشی از خدمات تعمیر و نگهداری تخصصی محصول تولید شده شرکت) ارایه شود، که در این صورت می‌تواند بعنوان خدمات دانش‌‌بنیان پذیرفته شود.

شیوه نامه معافیت مالیاتی شرکتهای دانش بنیان مستقر در پارک

خیر، با توجه به لزوم حمایت از شرکت­های دانش­بنیان، همه هزینه­های ارزیابی شرکت­های دانش­بنیان از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تامین می­شود و شرکت­های متقاضی هیچ هزینه­ای را به کارگزاران ارزیابی پرداخت نمی­کنند.

اگر شرکت اقدام به ثبت نام اولیه نموده باشد، اما پیامک فعال­‌سازی به رابط و یا مدیرعامل ارسال نگردد، چه اقدامی باید صورت پذیرد؟

شرکت می­‌تواند در هر مرحله‌­ای آدرس و شماره تلفن جدید را در کارتابل خود در بخش«پرونده شرکت» فرم «محل استقرار» وارد و ذخیره نماید.

ارسال دیدگاه نامرتبط با هر پست مجاز نیست. لطفا پرسش‌های نامرتبط با هر پست را در سایت جواب ۲۴ مطرح کنید.

شرکت باید جهت تماس کارگزار و تعیین زمان ارزیابی منتظر بماند و زمان بازدید از سوی کارگزار ارزیابی با شرکت متقاضی هماهنگ می‌شود.

با انتخاب سهام‌داران شرکت در سود و زیان آن با هم شریک می‌شوید و در مواقع بحران به‌راحتی مشکلات read more احتمالی را برطرف خواهید کرد.

بدیهی است که در صورت انجام این کار، محصول مورد نظر در شرکت مبداء عدم تایید می­گردد و ممکن است کل شرکت مبداء نیز به سبب این مسأله دستخوش تغییرات شود.

به آن دسته از افراد، نهادها، سازمان‌ها و شرکت‌ها اطلاق می‌شود که به منظور ارزیابی شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان، توسط دبیرخانه کارگروه انتخاب می‌شوند. کارگزاران ارزيابي شرکت‌هاي دانش‌بنيان بر مبناي شیوه‌نامه انتخاب و فعالیت کارگزاران تعيين شده و به تصويب کارگروه مي‌رسند و اسامی آنها روی سامانه ارزیابی شرکت­های دانش‌بنیان رسما اعلام می شود. (لینک دسترسی)

شرکتی بزرگ با درآمد عملیاتی در اظهارنامه مالیاتی، علاقه‌مند به تولید اولین محصول دانش‌بنیان، چگونه از مزایای قانونی استفاده کند؟

چگونه شرکت‌هایی که سابقه فعالیت ارزیابی دارند، می‌توانند به عنوان کارگزار ارزیابی شرکت‌های دانش‌بنیان فعال شوند؟

خانواده ازدواج طلاق مهریه نفقه حضانت سایر موضوعات خانواده عقود و قراردادها بیع اجاره رهن وقف ضمان سایر عقود حقوقی مالکیت ارث وصیت سایر موضوعات حقوقی کیفری سرقت قتل ضرب و جرح رابطه نامشروع کلاهبرداری خیانت در امانت جعل جرایم رایانه ای سایر موضوعات کیفری تجاری شرکت ها اسناد تجاری ورشکستگی سایر موضوعات تجاری آیین دادرسی آیین دادرسی مدنی آیین دادرسی کیفری ادله اثبات دعوی آشنایی با مراجع دادگستری آشنایی با مراجع قضایی آشنایی با مراجع غیر قضایی انواع اوراق قضایی

پس از بررسی پرونده شرکت در کارگروه، نتیجه ارزیابی به دبیرخانه اعلام می­گردد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *